Streetview Rijksstraatweg 322 A Haren Gn

Rijksstraatweg 322 A, 9752 CN Haren Gn

168 m² Bouwjaar 1932 5 kamers 4 slaapkamers Label E

Rijksstraatweg 322 A is een woonhuis in Haren Gn, gebouwd in 1932. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 510 m² en 5 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1932
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
510 m²
Inhoud
699 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Rijksstraatweg 322 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rijksstraatweg 322 A

Energielabel

Energieklasse
E

Bereikbaarheid in Haren Gn

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Haren Gn

3610 Inwoners
1710 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1750 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Haren-Zuidoost
73% Koopwoningen
2.107 Inwoners per km²

Locatie van Rijksstraatweg 322 A

Vergelijkbare woningen in Haren Gn

Veelgestelde vragen over Rijksstraatweg 322 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Rijksstraatweg 322 A?

De gemiddelde woningwaarde in Haren-Zuidoost is €437.000. Dat komt neer op circa €2.601 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rijksstraatweg 322 A zich tot de wijk Haren-Zuidoost?

Rijksstraatweg 322 A is een woonhuis van 168 m² in de wijk Haren-Zuidoost. De buurt telt 1.750 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rijksstraatweg 322 A?

Rijksstraatweg 322 A is een woonhuis in Haren-Zuidoost, gebouwd in 1932 (94 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Rijksstraatweg 322 A vergeleken met de buurt?

Rijksstraatweg 322 A heeft 168 m² woonoppervlakte en 699 m³ inhoud. Het perceel is 510 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Haren-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rijksstraatweg 322 A en wat betekent dat?

Rijksstraatweg 322 A heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.

Hoe is de indeling van Rijksstraatweg 322 A?

Rijksstraatweg 322 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Haren-Zuidoost?

De wijk Haren-Zuidoost in Haren Gn (Groningen) kenmerkt zich door 3.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haren-Zuidoost?

Vanuit Rijksstraatweg 322 A in Haren-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.