Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning P. Wierengaweg 6 Haren Gn

P. Wierengaweg 6, 9751 CN Haren Gn

70 m² Bouwjaar 1950 4 kamers 3 slaapkamers Label E

P. Wierengaweg 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Haren Gn, gebouwd in 1950. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m², een perceel van 238 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1950
Woonoppervlakte
70 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
280 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor P. Wierengaweg 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel P. Wierengaweg 6

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
207.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
291.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
53.73 kg/m²

Tuin
Ja (96.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Haren Gn

3610 Inwoners
1710 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1750 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Haren-Zuidoost
73% Koopwoningen
2.107 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van P. Wierengaweg 6

Vergelijkbare woningen in Haren Gn

Veelgestelde vragen over P. Wierengaweg 6

Wat is de geschatte woningwaarde van P. Wierengaweg 6?

De prijsindicatie voor P. Wierengaweg 6 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Haren-Zuidoost is €437.000. Dat komt neer op circa €6.243 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt P. Wierengaweg 6 zich tot de wijk Haren-Zuidoost?

P. Wierengaweg 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 70 m² in de wijk Haren-Zuidoost. De buurt telt 1.750 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.107 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op P. Wierengaweg 6?

P. Wierengaweg 6 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Haren-Zuidoost, gebouwd in 1950 (76 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is P. Wierengaweg 6 vergeleken met de buurt?

P. Wierengaweg 6 heeft 70 m² woonoppervlakte en 280 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Haren-Zuidoost ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van P. Wierengaweg 6 en wat betekent dat?

P. Wierengaweg 6 heeft energielabel E. Geldig tot 2034-02-28. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 53.73 kg/jaar.

Hoe is de indeling van P. Wierengaweg 6?

P. Wierengaweg 6 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 96 m².

Hoe is de woningmarkt in Haren-Zuidoost?

De wijk Haren-Zuidoost in Haren Gn (Groningen) kenmerkt zich door 3.610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Haren-Zuidoost?

Vanuit P. Wierengaweg 6 in Haren-Zuidoost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 1.1 km, snelwegoprit op 1.1 km.