Streetview Boomkamp 20 Harderwijk

Boomkamp 20, 3848 ZC Harderwijk

184 m² Bouwjaar 2010 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Boomkamp 20 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 184 m², een perceel van 690 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €511.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
184 m²
Perceeloppervlakte
690 m²
Inhoud
800 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Boomkamp 20

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Boomkamp 20

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.4 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1210 Inwoners
485 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
479 Woningvoorraad
€511.000 Gem. woningwaarde De Akker
76% Koopwoningen
3.637 Inwoners per km²

Locatie van Boomkamp 20

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Boomkamp 20

Wat is de geschatte woningwaarde van Boomkamp 20?

De prijsindicatie voor Boomkamp 20 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in De Akker is €511.000. Dat komt neer op circa €2.777 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Boomkamp 20 zich tot de wijk De Akker?

Boomkamp 20 is een woonhuis van 184 m² in de wijk De Akker. De buurt telt 479 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.637 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Boomkamp 20?

Boomkamp 20 is een woonhuis in De Akker, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Boomkamp 20 vergeleken met de buurt?

Boomkamp 20 heeft 184 m² woonoppervlakte en 800 m³ inhoud. Het perceel is 690 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In De Akker ligt de gemiddelde woningwaarde op €511.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Boomkamp 20 en wat betekent dat?

Boomkamp 20 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Boomkamp 20?

Boomkamp 20 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in De Akker?

De wijk De Akker in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €511.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Akker?

Vanuit Boomkamp 20 in De Akker bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.2 km.