Streetview Kalverkamp 5 Harderwijk

Kalverkamp 5, 3848 BS Harderwijk

173 m² Bouwjaar 2015 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Kalverkamp 5 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 2015. De woning heeft een woonoppervlakte van 173 m², een perceel van 661 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €391.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2015
Woonoppervlakte
173 m²
Perceeloppervlakte
661 m²
Inhoud
900 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Kalverkamp 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kalverkamp 5

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

2.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1605 Inwoners
645 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
636 Woningvoorraad
€391.000 Gem. woningwaarde Walstein
70% Koopwoningen
6.255 Inwoners per km²

Locatie van Kalverkamp 5

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Kalverkamp 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Kalverkamp 5?

De gemiddelde woningwaarde in Walstein is €391.000. Dat komt neer op circa €2.260 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kalverkamp 5 zich tot de wijk Walstein?

Kalverkamp 5 is een woonhuis van 173 m² in de wijk Walstein. De buurt telt 636 woningen. Daarvan is 70% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.255 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kalverkamp 5?

Kalverkamp 5 is een woonhuis in Walstein, gebouwd in 2015 (11 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Kalverkamp 5 vergeleken met de buurt?

Kalverkamp 5 heeft 173 m² woonoppervlakte en 900 m³ inhoud. Het perceel is 661 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Walstein ligt de gemiddelde woningwaarde op €391.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kalverkamp 5 en wat betekent dat?

Kalverkamp 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-04-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Kalverkamp 5?

Kalverkamp 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Walstein?

De wijk Walstein in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.605 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €391.000, 70% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Walstein?

Vanuit Kalverkamp 5 in Walstein bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.7 km.