Landhuis, vrijstaande woning Sonnevancklaan 14 Harderwijk

Sonnevancklaan 14, 3847 LW Harderwijk

297 m² Bouwjaar 1997 14 kamers 6 slaapkamers Label B

Sonnevancklaan 14 is een landhuis, vrijstaande woning in Harderwijk, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 297 m², een perceel van 1742 m² en 14 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €769.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1997
Woonoppervlakte
297 m²
Perceeloppervlakte
1742 m²
Inhoud
1320 m³
Kamers
14
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€1.370.000 tot €1.620.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Samengesteld dak bedekt met pannen
Ligging
Aan bosrand, aan rustige weg en in bosrijke omgeving

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Sonnevancklaan 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sonnevancklaan 14

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
117.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
173.61 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.01 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, houtkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Harderwijk

275 Inwoners
60 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
57 Woningvoorraad
€769.000 Gem. woningwaarde Sonnevanck
67% Koopwoningen
1.041 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sonnevancklaan 14

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Sonnevancklaan 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Sonnevancklaan 14?

De prijsindicatie voor Sonnevancklaan 14 ligt rond €1.370.000 tot €1.620.000. De gemiddelde woningwaarde in Sonnevanck is €769.000. Dat komt neer op circa €2.589 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sonnevancklaan 14 zich tot de wijk Sonnevanck?

Sonnevancklaan 14 is een landhuis, vrijstaande woning van 297 m² in de wijk Sonnevanck. De buurt telt 57 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.041 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sonnevancklaan 14?

Sonnevancklaan 14 is een landhuis, vrijstaande woning in Sonnevanck, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Sonnevancklaan 14 vergeleken met de buurt?

Sonnevancklaan 14 heeft 297 m² woonoppervlakte en 1320 m³ inhoud. Het perceel is 1742 m². Met 14 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Sonnevanck ligt de gemiddelde woningwaarde op €769.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sonnevancklaan 14 en wat betekent dat?

Sonnevancklaan 14 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-04-10. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sonnevancklaan 14?

Sonnevancklaan 14 heeft 14 kamers waarvan 6 slaapkamers. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Sonnevanck?

De wijk Sonnevanck in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €769.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sonnevanck?

Vanuit Sonnevancklaan 14 in Sonnevanck bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 0.4 km.