Streetview Korhoenlaan 2 148 Harderwijk

Korhoenlaan 2 148, 3847 LN Harderwijk

262 m² Label D

Korhoenlaan 2 148 is een woning in Harderwijk. De woning heeft een woonoppervlakte van 262 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Woonoppervlakte
262 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Korhoenlaan 2 148

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korhoenlaan 2 148

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
154.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
258.14 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
48.69 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Harderwijk

640 Inwoners
345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
279 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Strokel
89% Koopwoningen
815 Inwoners per km²

Locatie van Korhoenlaan 2 148

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Korhoenlaan 2 148

Wat is de geschatte woningwaarde van Korhoenlaan 2 148?

De gemiddelde woningwaarde in Strokel is €456.000. Dat komt neer op circa €1.740 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korhoenlaan 2 148 zich tot de wijk Strokel?

Korhoenlaan 2 148 is een woning van 262 m² in de wijk Strokel. De buurt telt 279 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 815 inwoners per km².

Hoe groot is Korhoenlaan 2 148 vergeleken met de buurt?

Korhoenlaan 2 148 heeft 262 m² woonoppervlakte. In Strokel ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korhoenlaan 2 148 en wat betekent dat?

Korhoenlaan 2 148 heeft energielabel D. Geldig tot 2032-09-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 48.69 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Strokel?

De wijk Strokel in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Strokel?

Vanuit Korhoenlaan 2 148 in Strokel bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Strokel?

Zorg en onderwijs in de buurt van Korhoenlaan 2 148: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 2 km, kinderdagverblijf op 1.5 km, middelbare school op 1.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Strokel?

Recreatie nabij Strokel: restaurant (0.2 km), cafe (3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Korhoenlaan 2 148?

Een woningrapport voor Korhoenlaan 2 148 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Strokel. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.