Vrijstaande woning Korhoenlaan 1 134 Harderwijk

Korhoenlaan 1 134, 3847 LL Harderwijk

112 m² Bouwjaar 1999 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Korhoenlaan 1 134 is een vrijstaande woning in Harderwijk, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 112 m², een perceel van 534 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €456.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
112 m²
Perceeloppervlakte
534 m²
Inhoud
112 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€515.000 tot €615.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
sheltered_position, in_green_area

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Korhoenlaan 1 134

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Korhoenlaan 1 134

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
128.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
180.09 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
32.98 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.9 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.2 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Harderwijk

640 Inwoners
345 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
279 Woningvoorraad
€456.000 Gem. woningwaarde Strokel
89% Koopwoningen
815 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Korhoenlaan 1 134

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Korhoenlaan 1 134

Wat is de geschatte woningwaarde van Korhoenlaan 1 134?

De prijsindicatie voor Korhoenlaan 1 134 ligt rond €515.000 tot €615.000. De gemiddelde woningwaarde in Strokel is €456.000. Dat komt neer op circa €4.071 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Korhoenlaan 1 134 zich tot de wijk Strokel?

Korhoenlaan 1 134 is een vrijstaande woning van 112 m² in de wijk Strokel. De buurt telt 279 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 815 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Korhoenlaan 1 134?

Korhoenlaan 1 134 is een vrijstaande woning in Strokel, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Korhoenlaan 1 134 vergeleken met de buurt?

Korhoenlaan 1 134 heeft 112 m² woonoppervlakte en 112 m³ inhoud. Het perceel is 534 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 37 m² per kamer. In Strokel ligt de gemiddelde woningwaarde op €456.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Korhoenlaan 1 134 en wat betekent dat?

Korhoenlaan 1 134 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-06-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.98 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Korhoenlaan 1 134?

Korhoenlaan 1 134 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Strokel?

De wijk Strokel in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 640 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €456.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Strokel?

Vanuit Korhoenlaan 1 134 in Strokel bereik je: supermarkt op 1.9 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 0.7 km.