Streetview Sonnevancklaan 2 B Harderwijk

Sonnevancklaan 2 B, 3847 LC Harderwijk

2665 m² Bouwjaar 2017

Sonnevancklaan 2 B is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 2665 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €769.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
2665 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Sonnevancklaan 2 B

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Harderwijk

275 Inwoners
60 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
57 Woningvoorraad
€769.000 Gem. woningwaarde Sonnevanck
67% Koopwoningen
1.041 Inwoners per km²

Locatie van Sonnevancklaan 2 B

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Sonnevancklaan 2 B

Wat is de geschatte woningwaarde van Sonnevancklaan 2 B?

De gemiddelde woningwaarde in Sonnevanck is €769.000. Dat komt neer op circa €289 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sonnevancklaan 2 B zich tot de wijk Sonnevanck?

Sonnevancklaan 2 B is een woonhuis van 2665 m² in de wijk Sonnevanck. De buurt telt 57 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.041 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sonnevancklaan 2 B?

Sonnevancklaan 2 B is een woonhuis in Sonnevanck, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Sonnevancklaan 2 B vergeleken met de buurt?

Sonnevancklaan 2 B heeft 2665 m² woonoppervlakte. In Sonnevanck ligt de gemiddelde woningwaarde op €769.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Sonnevanck?

De wijk Sonnevanck in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €769.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sonnevanck?

Vanuit Sonnevancklaan 2 B in Sonnevanck bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 0.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Sonnevanck?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sonnevancklaan 2 B: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 3.4 km, kinderdagverblijf op 2.9 km, middelbare school op 3.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Sonnevanck?

Recreatie nabij Sonnevanck: restaurant (2.5 km), cafe (4.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Sonnevancklaan 2 B?

Een woningrapport voor Sonnevancklaan 2 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Sonnevanck. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2017, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.