Streetview Leuvenumseweg 75 Harderwijk

Leuvenumseweg 75, 3847 LA Harderwijk

116 m² Bouwjaar 1954 6 kamers 3 slaapkamers Label E

Leuvenumseweg 75 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 1954. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 2055 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €769.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1954
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
2055 m²
Inhoud
530 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Leuvenumseweg 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Leuvenumseweg 75

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
227.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
325.63 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
59.93 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

2.7 km
Dagelijks

Supermarkt

3.2 km
Gezondheid

Huisarts

3 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.5 km
Horeca

Café

4.5 km
Cultuur

Bibliotheek

5 km
Cultuur

Bioscoop

4.2 km

Buurtinformatie in Harderwijk

275 Inwoners
60 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
57 Woningvoorraad
€769.000 Gem. woningwaarde Sonnevanck
67% Koopwoningen
1.041 Inwoners per km²

Locatie van Leuvenumseweg 75

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Leuvenumseweg 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Leuvenumseweg 75?

De gemiddelde woningwaarde in Sonnevanck is €769.000. Dat komt neer op circa €6.629 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Leuvenumseweg 75 zich tot de wijk Sonnevanck?

Leuvenumseweg 75 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Sonnevanck. De buurt telt 57 woningen. Daarvan is 67% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.041 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Leuvenumseweg 75?

Leuvenumseweg 75 is een woonhuis in Sonnevanck, gebouwd in 1954 (72 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Leuvenumseweg 75 vergeleken met de buurt?

Leuvenumseweg 75 heeft 116 m² woonoppervlakte en 530 m³ inhoud. Het perceel is 2055 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Sonnevanck ligt de gemiddelde woningwaarde op €769.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Leuvenumseweg 75 en wat betekent dat?

Leuvenumseweg 75 heeft energielabel E. Geldig tot 2031-04-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 59.93 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Leuvenumseweg 75?

Leuvenumseweg 75 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Sonnevanck?

De wijk Sonnevanck in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 275 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €769.000, 67% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Sonnevanck?

Vanuit Leuvenumseweg 75 in Sonnevanck bereik je: supermarkt op 3.2 km, basisschool op 2.7 km, huisarts op 3 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 0.4 km.