Portiekflat (appartement) Noorderhoofd 207 Harderwijk

Noorderhoofd 207, 3846 JV Harderwijk

96 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Noorderhoofd 207 is een portiekflat (appartement) in Harderwijk, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
96 m²
Inhoud
329 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€520.000 tot €620.000
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Noorderhoofd 207

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noorderhoofd 207

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
59.67 kWh/m²
Primaire fossiele energie
49.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.6%
CO₂-emissie
11.61 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Gehele vloerverwarming en warmte terugwininstallatie

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1315 Inwoners
485 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
610 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde De Eilanden
73% Koopwoningen
6.962 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Noorderhoofd 207

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Noorderhoofd 207

Wat is de geschatte woningwaarde van Noorderhoofd 207?

De prijsindicatie voor Noorderhoofd 207 ligt rond €520.000 tot €620.000. De gemiddelde woningwaarde in De Eilanden is €518.000. Dat komt neer op circa €5.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noorderhoofd 207 zich tot de wijk De Eilanden?

Noorderhoofd 207 is een portiekflat (appartement) van 96 m² in de wijk De Eilanden. De buurt telt 610 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.962 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noorderhoofd 207?

Noorderhoofd 207 is een portiekflat (appartement) in De Eilanden, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noorderhoofd 207 vergeleken met de buurt?

Noorderhoofd 207 heeft 96 m² woonoppervlakte en 329 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In De Eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noorderhoofd 207 en wat betekent dat?

Noorderhoofd 207 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2032-11-24. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 11.61 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noorderhoofd 207?

Noorderhoofd 207 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in De Eilanden?

De wijk De Eilanden in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Eilanden?

Vanuit Noorderhoofd 207 in De Eilanden bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.