Vrijstaande woning Langezand 85 Harderwijk

Langezand 85, 3846 JE Harderwijk

152 m² Bouwjaar 2021 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Langezand 85 is een vrijstaande woning in Harderwijk, gebouwd in 2021. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 533 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €518.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2021
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
533 m²
Inhoud
757 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€1.045.000 tot €1.295.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Ligging
on_quiet_road, on_navigable_waterway, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Langezand 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Langezand 85

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.3 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1315 Inwoners
485 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
610 Woningvoorraad
€518.000 Gem. woningwaarde De Eilanden
73% Koopwoningen
6.962 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Langezand 85

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Langezand 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Langezand 85?

De prijsindicatie voor Langezand 85 ligt rond €1.045.000 tot €1.295.000. De gemiddelde woningwaarde in De Eilanden is €518.000. Dat komt neer op circa €3.408 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Langezand 85 zich tot de wijk De Eilanden?

Langezand 85 is een vrijstaande woning van 152 m² in de wijk De Eilanden. De buurt telt 610 woningen. Daarvan is 73% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.962 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Langezand 85?

Langezand 85 is een vrijstaande woning in De Eilanden, gebouwd in 2021 (5 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Langezand 85 vergeleken met de buurt?

Langezand 85 heeft 152 m² woonoppervlakte en 757 m³ inhoud. Het perceel is 533 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In De Eilanden ligt de gemiddelde woningwaarde op €518.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Langezand 85 en wat betekent dat?

Langezand 85 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Langezand 85?

Langezand 85 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in De Eilanden?

De wijk De Eilanden in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.315 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €518.000, 73% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij De Eilanden?

Vanuit Langezand 85 in De Eilanden bereik je: supermarkt op 1.3 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.6 km, snelwegoprit op 0.4 km.