Streetview Harderwiekerbrink 11 Harderwijk

Harderwiekerbrink 11, 3845 LX Harderwijk

52 m² Bouwjaar 2025 3 kamers 1 slaapkamers Label APLUSPLUSPLUSPLUS

Harderwiekerbrink 11 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 52 m², een perceel van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is APLUSPLUSPLUSPLUS. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €904.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
52 m²
Perceeloppervlakte
80 m²
Kamers
3
Slaapkamers
1

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Harderwiekerbrink 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Harderwiekerbrink 11

Energielabel

Energieklasse
APLUSPLUSPLUSPLUS

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

1 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Harderwijk

255 Inwoners
65 Huishoudens
3.8 Gem. huishoudensgrootte
66 Woningvoorraad
€904.000 Gem. woningwaarde Groene Zoom
91% Koopwoningen
426 Inwoners per km²

Locatie van Harderwiekerbrink 11

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Harderwiekerbrink 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Harderwiekerbrink 11?

De gemiddelde woningwaarde in Groene Zoom is €904.000. Dat komt neer op circa €17.385 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Harderwiekerbrink 11 zich tot de wijk Groene Zoom?

Harderwiekerbrink 11 is een woonhuis van 52 m² in de wijk Groene Zoom. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 426 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Harderwiekerbrink 11?

Harderwiekerbrink 11 is een woonhuis in Groene Zoom, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Harderwiekerbrink 11 vergeleken met de buurt?

Harderwiekerbrink 11 heeft 52 m² woonoppervlakte. Het perceel is 80 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 17 m² per kamer. In Groene Zoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €904.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Harderwiekerbrink 11 en wat betekent dat?

Harderwiekerbrink 11 heeft energielabel APLUSPLUSPLUSPLUS. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Harderwiekerbrink 11?

Harderwiekerbrink 11 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Groene Zoom?

De wijk Groene Zoom in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €904.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Groene Zoom?

Vanuit Harderwiekerbrink 11 in Groene Zoom bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2 km.