Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2019
- Woonoppervlakte
- 217 m²
Horlosebrink 10 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 217 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €904.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Horlosebrink 10
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.5 kmTreinstation
3 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
1.6 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.7 kmCafé
3.4 kmBibliotheek
1.2 kmBioscoop
4.3 kmDe gemiddelde woningwaarde in Groene Zoom is €904.000. Dat komt neer op circa €4.166 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHorlosebrink 10 is een woonhuis van 217 m² in de wijk Groene Zoom. De buurt telt 66 woningen. Daarvan is 91% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 426 inwoners per km².
Horlosebrink 10 is een woonhuis in Groene Zoom, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Horlosebrink 10 heeft 217 m² woonoppervlakte. In Groene Zoom ligt de gemiddelde woningwaarde op €904.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Horlosebrink 10 heeft energielabel A+. Geldig tot 2033-06-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 18.17 kg/jaar.
De wijk Groene Zoom in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €904.000, 91% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 3.8 personen.
Vanuit Horlosebrink 10 in Groene Zoom bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 1 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 3 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Horlosebrink 10: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Groene Zoom: restaurant (0.7 km), cafe (3.4 km).