Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 414 m²
Ariadreef 11 is een woning in Harderwijk. De woning heeft een woonoppervlakte van 414 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €439.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ariadreef 11
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.2 kmSupermarkt
2 kmHuisarts
2.1 kmTreinstation
2.7 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
2.2 kmMiddelbare school
2.3 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
2.6 kmRestaurant
2.2 kmCafé
2.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Muziekland IV is €439.000. Dat komt neer op circa €1.060 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAriadreef 11 is een woning van 414 m² in de wijk Muziekland IV. De buurt telt 449 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.520 inwoners per km².
Ariadreef 11 heeft 414 m² woonoppervlakte. In Muziekland IV ligt de gemiddelde woningwaarde op €439.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ariadreef 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-05-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.11 kg/jaar.
De wijk Muziekland IV in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.325 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €439.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.
Vanuit Ariadreef 11 in Muziekland IV bereik je: supermarkt op 2 km, basisschool op 2.2 km, huisarts op 2.1 km, treinstation op 2.7 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ariadreef 11: ziekenhuis op 2.6 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 2.2 km, middelbare school op 2.3 km.
Recreatie nabij Muziekland IV: restaurant (2.2 km), cafe (2.8 km).
Een woningrapport voor Ariadreef 11 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Muziekland IV. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.