Bovenwoning (appartement) Oldenallerhout 18 Harderwijk

Oldenallerhout 18, 3845 EC Harderwijk

125 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Oldenallerhout 18 is een bovenwoning (appartement) in Harderwijk, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
125 m²
Inhoud
411 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oldenallerhout 18

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oldenallerhout 18

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
79.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
134.41 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
26.6 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1120 Inwoners
430 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Harderhout I
76% Koopwoningen
6.947 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oldenallerhout 18

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Oldenallerhout 18

Wat is de geschatte woningwaarde van Oldenallerhout 18?

De prijsindicatie voor Oldenallerhout 18 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Harderhout I is €441.000. Dat komt neer op circa €3.528 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oldenallerhout 18 zich tot de wijk Harderhout I?

Oldenallerhout 18 is een bovenwoning (appartement) van 125 m² in de wijk Harderhout I. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.947 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oldenallerhout 18?

Oldenallerhout 18 is een bovenwoning (appartement) in Harderhout I, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oldenallerhout 18 vergeleken met de buurt?

Oldenallerhout 18 heeft 125 m² woonoppervlakte en 411 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Harderhout I ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oldenallerhout 18 en wat betekent dat?

Oldenallerhout 18 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oldenallerhout 18?

Oldenallerhout 18 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Harderhout I?

De wijk Harderhout I in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Harderhout I?

Vanuit Oldenallerhout 18 in Harderhout I bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.