Streetview Oldenallerhout 77 Harderwijk

Oldenallerhout 77, 3845 EB Harderwijk

141 m² Bouwjaar 2004 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Oldenallerhout 77 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 238 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €441.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
238 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Oldenallerhout 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oldenallerhout 77

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.1 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

3.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

4 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1120 Inwoners
430 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
425 Woningvoorraad
€441.000 Gem. woningwaarde Harderhout I
76% Koopwoningen
6.947 Inwoners per km²

Locatie van Oldenallerhout 77

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Oldenallerhout 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Oldenallerhout 77?

De prijsindicatie voor Oldenallerhout 77 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Harderhout I is €441.000. Dat komt neer op circa €3.128 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oldenallerhout 77 zich tot de wijk Harderhout I?

Oldenallerhout 77 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Harderhout I. De buurt telt 425 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.947 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oldenallerhout 77?

Oldenallerhout 77 is een woonhuis in Harderhout I, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Oldenallerhout 77 vergeleken met de buurt?

Oldenallerhout 77 heeft 141 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 238 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 35 m² per kamer. In Harderhout I ligt de gemiddelde woningwaarde op €441.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oldenallerhout 77 en wat betekent dat?

Oldenallerhout 77 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-02-27. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oldenallerhout 77?

Oldenallerhout 77 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Harderhout I?

De wijk Harderhout I in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.120 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €441.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Harderhout I?

Vanuit Oldenallerhout 77 in Harderhout I bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.4 km.