Galerijflat (appartement) Tonselsedreef 187 Harderwijk

Tonselsedreef 187, 3845 DM Harderwijk

127 m² Bouwjaar 2003 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Tonselsedreef 187 is een galerijflat (appartement) in Harderwijk, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 127 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €347.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
127 m²
Inhoud
388 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€465.000 tot €515.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tonselsedreef 187

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tonselsedreef 187

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
65 kWh/m²
Primaire fossiele energie
98.05 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
19.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1260 Inwoners
585 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
603 Woningvoorraad
€347.000 Gem. woningwaarde Drielanden Centrum
69% Koopwoningen
8.078 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Tonselsedreef 187

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Tonselsedreef 187

Wat is de geschatte woningwaarde van Tonselsedreef 187?

De prijsindicatie voor Tonselsedreef 187 ligt rond €465.000 tot €515.000. De gemiddelde woningwaarde in Drielanden Centrum is €347.000. Dat komt neer op circa €2.732 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tonselsedreef 187 zich tot de wijk Drielanden Centrum?

Tonselsedreef 187 is een galerijflat (appartement) van 127 m² in de wijk Drielanden Centrum. De buurt telt 603 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.078 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tonselsedreef 187?

Tonselsedreef 187 is een galerijflat (appartement) in Drielanden Centrum, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Tonselsedreef 187 vergeleken met de buurt?

Tonselsedreef 187 heeft 127 m² woonoppervlakte en 388 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Drielanden Centrum ligt de gemiddelde woningwaarde op €347.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tonselsedreef 187 en wat betekent dat?

Tonselsedreef 187 heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-12-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 19.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tonselsedreef 187?

Tonselsedreef 187 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Drielanden Centrum?

De wijk Drielanden Centrum in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.260 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €347.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drielanden Centrum?

Vanuit Tonselsedreef 187 in Drielanden Centrum bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.4 km.