Streetview Tubadreef 45 Harderwijk

Tubadreef 45, 3845 CZ Harderwijk

176 m² Bouwjaar 2006 Label A

Tubadreef 45 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 176 m² en een perceel van 267 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
176 m²
Perceeloppervlakte
267 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Tubadreef 45

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tubadreef 45

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1155 Inwoners
430 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
429 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Muziekland III
96% Koopwoningen
8.514 Inwoners per km²

Locatie van Tubadreef 45

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Tubadreef 45

Wat is de geschatte woningwaarde van Tubadreef 45?

De gemiddelde woningwaarde in Muziekland III is €437.000. Dat komt neer op circa €2.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tubadreef 45 zich tot de wijk Muziekland III?

Tubadreef 45 is een woonhuis van 176 m² in de wijk Muziekland III. De buurt telt 429 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.514 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tubadreef 45?

Tubadreef 45 is een woonhuis in Muziekland III, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Tubadreef 45 vergeleken met de buurt?

Tubadreef 45 heeft 176 m² woonoppervlakte. Het perceel is 267 m². In Muziekland III ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tubadreef 45 en wat betekent dat?

Tubadreef 45 heeft energielabel A. Geldig tot 2029-09-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Muziekland III?

De wijk Muziekland III in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muziekland III?

Vanuit Tubadreef 45 in Muziekland III bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Muziekland III?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tubadreef 45: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.9 km.