2-onder-1-kapwoning Trombonedreef 36 Harderwijk

Trombonedreef 36, 3845 CM Harderwijk

197 m² Bouwjaar 1998 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Trombonedreef 36 is een 2-onder-1-kapwoning in Harderwijk, gebouwd in 1998. De woning heeft een woonoppervlakte van 197 m², een perceel van 505 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €437.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1998
Woonoppervlakte
197 m²
Perceeloppervlakte
505 m²
Inhoud
673 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5
Badkamers
1
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Trombonedreef 36

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Trombonedreef 36

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
102.31 kWh/m²
Primaire fossiele energie
122.39 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
20.1%
CO₂-emissie
21.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

3.4 km
Cultuur

Bibliotheek

0.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.9 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1155 Inwoners
430 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
429 Woningvoorraad
€437.000 Gem. woningwaarde Muziekland III
96% Koopwoningen
8.514 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Trombonedreef 36

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Trombonedreef 36

Wat is de geschatte woningwaarde van Trombonedreef 36?

De gemiddelde woningwaarde in Muziekland III is €437.000. Dat komt neer op circa €2.218 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Trombonedreef 36 zich tot de wijk Muziekland III?

Trombonedreef 36 is een 2-onder-1-kapwoning van 197 m² in de wijk Muziekland III. De buurt telt 429 woningen. Daarvan is 96% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.514 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Trombonedreef 36?

Trombonedreef 36 is een 2-onder-1-kapwoning in Muziekland III, gebouwd in 1998 (28 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Trombonedreef 36 vergeleken met de buurt?

Trombonedreef 36 heeft 197 m² woonoppervlakte en 673 m³ inhoud. Het perceel is 505 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Muziekland III ligt de gemiddelde woningwaarde op €437.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Trombonedreef 36 en wat betekent dat?

Trombonedreef 36 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Trombonedreef 36?

Trombonedreef 36 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Muziekland III?

De wijk Muziekland III in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €437.000, 96% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Muziekland III?

Vanuit Trombonedreef 36 in Muziekland III bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.8 km.