Streetview Rietgorsmeen 75 Harderwijk

Rietgorsmeen 75, 3844 ZM Harderwijk

270 m² Bouwjaar 1981

Rietgorsmeen 75 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 1981. De woning heeft een woonoppervlakte van 270 m² en een perceel van 348 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
270 m²
Perceeloppervlakte
348 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rietgorsmeen 75

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1190 Inwoners
460 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
456 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Vogelwaard
80% Koopwoningen
2.214 Inwoners per km²

Locatie van Rietgorsmeen 75

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Rietgorsmeen 75

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietgorsmeen 75?

De prijsindicatie voor Rietgorsmeen 75 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwaard is €393.000. Dat komt neer op circa €1.456 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietgorsmeen 75 zich tot de wijk Vogelwaard?

Rietgorsmeen 75 is een woonhuis van 270 m² in de wijk Vogelwaard. De buurt telt 456 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietgorsmeen 75?

Rietgorsmeen 75 is een woonhuis in Vogelwaard, gebouwd in 1981 (45 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rietgorsmeen 75 vergeleken met de buurt?

Rietgorsmeen 75 heeft 270 m² woonoppervlakte. Het perceel is 348 m². In Vogelwaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Vogelwaard?

De wijk Vogelwaard in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwaard?

Vanuit Rietgorsmeen 75 in Vogelwaard bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Vogelwaard?

Zorg en onderwijs in de buurt van Rietgorsmeen 75: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Vogelwaard?

Recreatie nabij Vogelwaard: restaurant (1.4 km), cafe (2.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Rietgorsmeen 75?

De prijsindicatie ligt rond €440.000 tot €490.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vogelwaard is €393.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.