2-onder-1-kapwoning Rietgorsmeen 5 Harderwijk

Rietgorsmeen 5, 3844 ZK Harderwijk

139 m² Bouwjaar 1985 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Rietgorsmeen 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Harderwijk, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m², een perceel van 203 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1985
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
203 m²
Inhoud
532 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€510.000 tot €610.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Rietgorsmeen 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Rietgorsmeen 5

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (82.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Harderwijk

1190 Inwoners
460 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
456 Woningvoorraad
€393.000 Gem. woningwaarde Vogelwaard
80% Koopwoningen
2.214 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Rietgorsmeen 5

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Rietgorsmeen 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Rietgorsmeen 5?

De prijsindicatie voor Rietgorsmeen 5 ligt rond €510.000 tot €610.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwaard is €393.000. Dat komt neer op circa €2.827 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Rietgorsmeen 5 zich tot de wijk Vogelwaard?

Rietgorsmeen 5 is een 2-onder-1-kapwoning van 139 m² in de wijk Vogelwaard. De buurt telt 456 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.214 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Rietgorsmeen 5?

Rietgorsmeen 5 is een 2-onder-1-kapwoning in Vogelwaard, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Rietgorsmeen 5 vergeleken met de buurt?

Rietgorsmeen 5 heeft 139 m² woonoppervlakte en 532 m³ inhoud. Het perceel is 203 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Vogelwaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Rietgorsmeen 5 en wat betekent dat?

Rietgorsmeen 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-30. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Rietgorsmeen 5?

Rietgorsmeen 5 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 82 m².

Hoe is de woningmarkt in Vogelwaard?

De wijk Vogelwaard in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vogelwaard?

Vanuit Rietgorsmeen 5 in Vogelwaard bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.