Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1985
- Woonoppervlakte
- 293 m²
- Perceeloppervlakte
- 478 m²
Rietgorsmeen 17 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 1985. De woning heeft een woonoppervlakte van 293 m² en een perceel van 478 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €393.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Rietgorsmeen 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
2.5 kmSnelweg oprit
2.8 kmKinderdagverblijf
1.2 kmMiddelbare school
2.1 kmApotheek
1.1 kmZiekenhuis
2 kmRestaurant
1.4 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
3 kmDe prijsindicatie voor Rietgorsmeen 17 ligt rond €525.000 tot €625.000. De gemiddelde woningwaarde in Vogelwaard is €393.000. Dat komt neer op circa €1.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenRietgorsmeen 17 is een woonhuis van 293 m² in de wijk Vogelwaard. De buurt telt 456 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.214 inwoners per km².
Rietgorsmeen 17 is een woonhuis in Vogelwaard, gebouwd in 1985 (41 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Rietgorsmeen 17 heeft 293 m² woonoppervlakte. Het perceel is 478 m². In Vogelwaard ligt de gemiddelde woningwaarde op €393.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Vogelwaard in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 1.190 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €393.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Rietgorsmeen 17 in Vogelwaard bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Rietgorsmeen 17: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1.2 km, middelbare school op 2.1 km.
Recreatie nabij Vogelwaard: restaurant (1.4 km), cafe (2.5 km).
De prijsindicatie ligt rond €525.000 tot €625.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Vogelwaard is €393.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.