Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Weegbreemeen 22 Harderwijk

Weegbreemeen 22, 3844 VP Harderwijk

116 m² Bouwjaar 2007 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Weegbreemeen 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Harderwijk, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 205 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2007
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
205 m²
Inhoud
516 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Weegbreemeen 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Weegbreemeen 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (87.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

1.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Harderwijk

535 Inwoners
290 Huishoudens
1.6 Gem. huishoudensgrootte
309 Woningvoorraad
€242.000 Gem. woningwaarde Drift
18% Koopwoningen
8.166 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Weegbreemeen 22

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Weegbreemeen 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Weegbreemeen 22?

De prijsindicatie voor Weegbreemeen 22 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Drift is €242.000. Dat komt neer op circa €2.086 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Weegbreemeen 22 zich tot de wijk Drift?

Weegbreemeen 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 116 m² in de wijk Drift. De buurt telt 309 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.166 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Weegbreemeen 22?

Weegbreemeen 22 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Drift, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Weegbreemeen 22 vergeleken met de buurt?

Weegbreemeen 22 heeft 116 m² woonoppervlakte en 516 m³ inhoud. Het perceel is 205 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Drift ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Weegbreemeen 22 en wat betekent dat?

Weegbreemeen 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-11-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Weegbreemeen 22?

Weegbreemeen 22 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 87 m².

Hoe is de woningmarkt in Drift?

De wijk Drift in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drift?

Vanuit Weegbreemeen 22 in Drift bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2 km.