Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2007
- Woonoppervlakte
- 189 m²
- Perceeloppervlakte
- 246 m²
Weegbreemeen 17 is een woonhuis in Harderwijk, gebouwd in 2007. De woning heeft een woonoppervlakte van 189 m² en een perceel van 246 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €242.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weegbreemeen 17
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
0.4 kmTreinstation
1.2 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1 kmRestaurant
1.4 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
2 kmBioscoop
1.7 kmDe gemiddelde woningwaarde in Drift is €242.000. Dat komt neer op circa €1.280 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeegbreemeen 17 is een woonhuis van 189 m² in de wijk Drift. De buurt telt 309 woningen. Daarvan is 18% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.166 inwoners per km².
Weegbreemeen 17 is een woonhuis in Drift, gebouwd in 2007 (19 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Weegbreemeen 17 heeft 189 m² woonoppervlakte. Het perceel is 246 m². In Drift ligt de gemiddelde woningwaarde op €242.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Weegbreemeen 17 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-09-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Drift in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 535 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €242.000, 18% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.6 personen.
Vanuit Weegbreemeen 17 in Drift bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 1.2 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weegbreemeen 17: ziekenhuis op 1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.
Recreatie nabij Drift: restaurant (1.4 km), cafe (1.3 km).