Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Laan der Verenigde Naties 11 Harderwijk

Laan der Verenigde Naties 11, 3844 AD Harderwijk

160 m² Bouwjaar 1969 6 kamers 5 slaapkamers Label B

Laan der Verenigde Naties 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Harderwijk, gebouwd in 1969. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m², een perceel van 551 m² en 6 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €481.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1969
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
551 m²
Inhoud
560 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€610.000 tot €710.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Beschutte ligging, in bosrijke omgeving en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Laan der Verenigde Naties 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laan der Verenigde Naties 11

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
149.37 kWh/m²
Primaire fossiele energie
184.89 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.4%
CO₂-emissie
32.85 kg/m²

Tuin
Ja (166.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Harderwijk

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1.7 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Harderwijk

555 Inwoners
210 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
214 Woningvoorraad
€481.000 Gem. woningwaarde Slingerbos Zuid
89% Koopwoningen
2.063 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laan der Verenigde Naties 11

Vergelijkbare woningen in Harderwijk

Veelgestelde vragen over Laan der Verenigde Naties 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Laan der Verenigde Naties 11?

De prijsindicatie voor Laan der Verenigde Naties 11 ligt rond €610.000 tot €710.000. De gemiddelde woningwaarde in Slingerbos Zuid is €481.000. Dat komt neer op circa €3.006 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laan der Verenigde Naties 11 zich tot de wijk Slingerbos Zuid?

Laan der Verenigde Naties 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 160 m² in de wijk Slingerbos Zuid. De buurt telt 214 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.063 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laan der Verenigde Naties 11?

Laan der Verenigde Naties 11 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Slingerbos Zuid, gebouwd in 1969 (57 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Laan der Verenigde Naties 11 vergeleken met de buurt?

Laan der Verenigde Naties 11 heeft 160 m² woonoppervlakte en 560 m³ inhoud. Het perceel is 551 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Slingerbos Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €481.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laan der Verenigde Naties 11 en wat betekent dat?

Laan der Verenigde Naties 11 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.85 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laan der Verenigde Naties 11?

Laan der Verenigde Naties 11 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 166 m².

Hoe is de woningmarkt in Slingerbos Zuid?

De wijk Slingerbos Zuid in Harderwijk (Gelderland) kenmerkt zich door 555 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €481.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.