Streetview Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A Hardenberg

Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A, 7772 AM Hardenberg

187 m² Bouwjaar 2001 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A is een woonhuis in Hardenberg, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 970 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €243.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2001
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
970 m²
Inhoud
580 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Hardenberg

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.2 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

0.6 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Hardenberg

2335 Inwoners
1225 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1332 Woningvoorraad
€243.000 Gem. woningwaarde Overig Stad Hardenberg
32% Koopwoningen
2.754 Inwoners per km²

Locatie van Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A

Vergelijkbare woningen in Hardenberg

Veelgestelde vragen over Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A?

De prijsindicatie voor Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A ligt rond €470.000 tot €520.000. De gemiddelde woningwaarde in Overig Stad Hardenberg is €243.000. Dat komt neer op circa €1.299 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A zich tot de wijk Overig Stad Hardenberg?

Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A is een woonhuis van 187 m² in de wijk Overig Stad Hardenberg. De buurt telt 1.332 woningen. Daarvan is 32% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.754 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A?

Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A is een woonhuis in Overig Stad Hardenberg, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A vergeleken met de buurt?

Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A heeft 187 m² woonoppervlakte en 580 m³ inhoud. Het perceel is 970 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 47 m² per kamer. In Overig Stad Hardenberg ligt de gemiddelde woningwaarde op €243.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A en wat betekent dat?

Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A?

Willebrandt van Oldenburgstraat 24 A heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Overig Stad Hardenberg?

De wijk Overig Stad Hardenberg in Hardenberg (Overijssel) kenmerkt zich door 2.335 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €243.000, 32% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.