Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
De Hoeven 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Hapert, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 208 m² en 7 kamers. Het energielabel is B.
Kenmerken van de woning
Woningdetails
Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
208 m²
Inhoud
381 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Vraagprijs
€ 469.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk
Wil je de waarde weten?
Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Bijzonderheden
Certificeringen
Energie Prestatie Advies
Buitenruimte en parkeren
Buitenruimte
Tuin
Ja (61.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin
Parkeren
Parkeertype
Op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Carport
Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Hapert Oost
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Onderwijs
Basisschool
1,1 kmDagelijks
Supermarkt
1 kmGezondheid
Huisarts
0,7 kmVervoer
Treinstation
19,2 kmVervoer
Snelweg oprit
0,7 kmKinderen
Kinderdagverblijf
0,8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs
Middelbare school
2,9 kmGezondheid
Apotheek
1,4 kmGezondheid
Ziekenhuis
13,3 kmHoreca
Restaurant
0,8 kmHoreca
Café
1 kmCultuur
Bibliotheek
1 kmCultuur
Bioscoop
14,2 km
CBS-buurtinformatie over 2025 voor Hapert Oost
De Hoeven 9 ligt in de buurt Hapert Oost in Hapert. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.820 inwoners en 800 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 415.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool en 0,7 km tot een huisarts.
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Hapert.Bekijk direct online
Veelgestelde vragen over De Hoeven 9
Wat is de geschatte woningwaarde van De Hoeven 9?
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hapert Oost €415.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Hoe verhoudt De Hoeven 9 zich tot de CBS-buurt Hapert Oost?
De Hoeven 9 is een 2-onder-1-kapwoning van 111 m² in de CBS-buurt Hapert Oost. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 800 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.598 inwoners per km².
Wat voor woning staat er op De Hoeven 9?
De Hoeven 9 is een 2-onder-1-kapwoning in Hapert Oost, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Hoe groot is De Hoeven 9 vergeleken met de buurt?
De Hoeven 9 heeft 111 m² woonoppervlakte en 381 m³ inhoud. Het perceel is 208 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 16 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hapert Oost €415.000.
Wat is het energielabel van De Hoeven 9 en wat betekent dat?
De Hoeven 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-04-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 34.47 kg/jaar.
Hoe is de indeling van De Hoeven 9?
De Hoeven 9 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 61 m².
Hoe is de woningmarkt in Hapert Oost?
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Hapert Oost in Hapert (Noord-Brabant) 1.820 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €415.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.
Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hapert Oost?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hapert Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1 km tot een supermarkt, 1,1 km tot een basisschool, 0,7 km tot een huisarts, 19,2 km tot een treinstation, 0,7 km tot een snelwegoprit.
Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hapert Oost?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hapert Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 13,3 km tot een ziekenhuis, 1,4 km tot een apotheek, 0,8 km tot een kinderdagverblijf, 2,9 km tot een middelbare school.
Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Hapert Oost?
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hapert Oost in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een restaurant, 1 km tot een café.
Wat zit er in een woningrapport voor De Hoeven 9?
Een woningrapport voor De Hoeven 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Hapert Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1989, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers.Bekijk aankoopmakelaars
Cookie instellingen
We gebruiken cookies om de ervaring van onze website te verbeteren.
Klik op "Toestaan" om door te gaan. Wil je niet dat we informatie over je bezoek
verzamelen voor het meten van de prestaties van onze website en voor marketing doeleinden?
Klik op "Meer info" voor onze privacyverklaring en cookievoorkeuren.