Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Oude Polderstraat 25 Hansweert

Oude Polderstraat 25, 4417 AW Hansweert

96 m² Bouwjaar 1925 3 kamers 2 slaapkamers Label F

Oude Polderstraat 25 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Hansweert, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 96 m², een perceel van 272 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
96 m²
Perceeloppervlakte
272 m²
Inhoud
346 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
2
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2024
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oude Polderstraat 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Polderstraat 25

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
271.82 kWh/m²
Primaire fossiele energie
352.9 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
4.8%
CO₂-emissie
64.25 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Hansweert

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

6.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Hansweert

610 Inwoners
310 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
322 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Hansweert - Kern
72% Koopwoningen
915 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Polderstraat 25

Vergelijkbare woningen in Hansweert

Veelgestelde vragen over Oude Polderstraat 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Polderstraat 25?

De prijsindicatie voor Oude Polderstraat 25 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Hansweert - Kern is €223.000. Dat komt neer op circa €2.323 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Polderstraat 25 zich tot de wijk Hansweert - Kern?

Oude Polderstraat 25 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 96 m² in de wijk Hansweert - Kern. De buurt telt 322 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 915 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Polderstraat 25?

Oude Polderstraat 25 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Hansweert - Kern, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Polderstraat 25 vergeleken met de buurt?

Oude Polderstraat 25 heeft 96 m² woonoppervlakte en 346 m³ inhoud. Het perceel is 272 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 32 m² per kamer. In Hansweert - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Polderstraat 25 en wat betekent dat?

Oude Polderstraat 25 heeft energielabel F. Geldig tot 2033-11-28. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 64.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Polderstraat 25?

Oude Polderstraat 25 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er zijn 2 badkamers.

Hoe is de woningmarkt in Hansweert - Kern?

De wijk Hansweert - Kern in Hansweert (Zeeland) kenmerkt zich door 610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hansweert - Kern?