Eengezinswoning, vrijstaande woning Oude Polderstraat 13 Hansweert

Oude Polderstraat 13, 4417 AW Hansweert

111 m² Bouwjaar 1928 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Oude Polderstraat 13 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hansweert, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 111 m², een perceel van 593 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
111 m²
Perceeloppervlakte
593 m²
Inhoud
424 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€235.000 tot €285.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Oude Polderstraat 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oude Polderstraat 13

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
320.58 kWh/m²
Primaire fossiele energie
427.28 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
78.28 kg/m²

Tuin
Ja (300.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Hansweert

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

6.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Hansweert

610 Inwoners
310 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
322 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Hansweert - Kern
72% Koopwoningen
915 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oude Polderstraat 13

Vergelijkbare woningen in Hansweert

Veelgestelde vragen over Oude Polderstraat 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Oude Polderstraat 13?

De prijsindicatie voor Oude Polderstraat 13 ligt rond €235.000 tot €285.000. De gemiddelde woningwaarde in Hansweert - Kern is €223.000. Dat komt neer op circa €2.009 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oude Polderstraat 13 zich tot de wijk Hansweert - Kern?

Oude Polderstraat 13 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 111 m² in de wijk Hansweert - Kern. De buurt telt 322 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 915 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oude Polderstraat 13?

Oude Polderstraat 13 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Hansweert - Kern, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oude Polderstraat 13 vergeleken met de buurt?

Oude Polderstraat 13 heeft 111 m² woonoppervlakte en 424 m³ inhoud. Het perceel is 593 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Hansweert - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oude Polderstraat 13 en wat betekent dat?

Oude Polderstraat 13 heeft energielabel G. Geldig tot 2034-10-21. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 78.28 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oude Polderstraat 13?

Oude Polderstraat 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 300 m².

Hoe is de woningmarkt in Hansweert - Kern?

De wijk Hansweert - Kern in Hansweert (Zeeland) kenmerkt zich door 610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.