Streetview Nieuwstraat 19 Hansweert

Nieuwstraat 19, 4417 AE Hansweert

141 m² Bouwjaar 1939

Nieuwstraat 19 is een woonhuis in Hansweert, gebouwd in 1939. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m² en een perceel van 131 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €223.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1939
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
131 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Nieuwstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Hansweert

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.3 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

10.1 km
Horeca

Restaurant

6.2 km
Horeca

Café

0.2 km
Cultuur

Bibliotheek

0.4 km
Cultuur

Bioscoop

12.5 km

Buurtinformatie in Hansweert

610 Inwoners
310 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
322 Woningvoorraad
€223.000 Gem. woningwaarde Hansweert - Kern
72% Koopwoningen
915 Inwoners per km²

Locatie van Nieuwstraat 19

Vergelijkbare woningen in Hansweert

Veelgestelde vragen over Nieuwstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwstraat 19?

De prijsindicatie voor Nieuwstraat 19 ligt rond €140.000 tot €165.000. De gemiddelde woningwaarde in Hansweert - Kern is €223.000. Dat komt neer op circa €1.582 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwstraat 19 zich tot de wijk Hansweert - Kern?

Nieuwstraat 19 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Hansweert - Kern. De buurt telt 322 woningen. Daarvan is 72% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 915 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwstraat 19?

Nieuwstraat 19 is een woonhuis in Hansweert - Kern, gebouwd in 1939 (87 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwstraat 19 vergeleken met de buurt?

Nieuwstraat 19 heeft 141 m² woonoppervlakte. Het perceel is 131 m². In Hansweert - Kern ligt de gemiddelde woningwaarde op €223.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hansweert - Kern?

De wijk Hansweert - Kern in Hansweert (Zeeland) kenmerkt zich door 610 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €223.000, 72% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hansweert - Kern?

Vanuit Nieuwstraat 19 in Hansweert - Kern bereik je: supermarkt op 0.3 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hansweert - Kern?

Zorg en onderwijs in de buurt van Nieuwstraat 19: ziekenhuis op 10.1 km, apotheek op 0.3 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 5.8 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hansweert - Kern?

Recreatie nabij Hansweert - Kern: restaurant (6.2 km), cafe (0.2 km).