Straatbeeld van Kerkstraat 7 in Hank

Kerkstraat 7, 4273 CA Hank

511 m² Bouwjaar 2002 Label A++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Kerkstraat 7 is een niet-woning in Hank, gebouwd in 2002. De woning heeft een woonoppervlakte van 511 m² en een perceel van 2349 m². Het energielabel is A++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
2002
Woonoppervlakte
511 m²
Perceeloppervlakte
2349 m²
Inhoud
4377 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Kerkstraat 7

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kerkstraat 7

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
80.58 kWh/m²
CO₂-emissie
25.08 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Hank

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

14,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,7 km
Gezondheid

Apotheek

0,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

12,5 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

4,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,7 km
Cultuur

Bioscoop

6,1 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Hank

Kerkstraat 7 ligt in de buurt Hank in Hank. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 3.530 inwoners en 1.537 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 69% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 375.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

3530 Inwoners
1515 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1537 Woningvoorraad
€375.000 Gem. WOZ-waarde Hank
69% Koopwoningen
2.720 Inwoners per km²

Locatie van Kerkstraat 7

Officiële bekendmakingen rond Kerkstraat 7

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 53 meter

Gemeente Altena - Toestemming voor het realiseren van een uitbouw aan de woning aan St. Elisabethstraat 2, 4273 EJ Hank

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 53 meter

Gemeente Altena - Aanvraag vergunning voor het realiseren van een uitbouw aan de woning aan St. Elisabethstraat 2, 4273 EJ Hank

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Hank. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Kerkstraat 7

Wat is de geschatte woningwaarde van Kerkstraat 7?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hank €375.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kerkstraat 7 zich tot de CBS-buurt Hank?

Kerkstraat 7 is een niet-woning van 511 m² in de CBS-buurt Hank. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.537 woningen. Daarvan is 69% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.720 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kerkstraat 7?

Kerkstraat 7 is een niet-woning in Hank, gebouwd in 2002 (24 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Kerkstraat 7 vergeleken met de buurt?

Kerkstraat 7 heeft 511 m² woonoppervlakte en 4377 m³ inhoud. Het perceel is 2349 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hank €375.000.

Wat is het energielabel van Kerkstraat 7 en wat betekent dat?

Kerkstraat 7 heeft energielabel A++. Geldig tot 2033-01-23. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.08 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Hank?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Hank in Hank (Noord-Brabant) 3.530 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €375.000, 69% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hank?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hank in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 14,3 km tot een treinstation, 0,9 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Hank?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hank in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 12,5 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 5,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Hank?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Hank in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 4,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Kerkstraat 7?

Een woningrapport voor Kerkstraat 7 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Hank. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2002, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Hank presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars