Eengezinswoning, hoekwoning Johannes Keijzershof 5 Handel

Johannes Keijzershof 5, 5423 TX Handel

106 m² Bouwjaar 2014 4 kamers 3 slaapkamers Label A+

Johannes Keijzershof 5 is een eengezinswoning, hoekwoning in Handel, gebouwd in 2014. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 117 m² en 4 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €360.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2014
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
117 m²
Inhoud
398 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€360.000 tot €410.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met metaal
Ligging
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Johannes Keijzershof 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Keijzershof 5

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
86.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
97.58 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
37.8%
CO₂-emissie
14.88 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (41.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

3.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

15.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.4 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

12.4 km

Buurtinformatie in Handel

1380 Inwoners
600 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
614 Woningvoorraad
€360.000 Gem. woningwaarde Handel
64% Koopwoningen
2.188 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes Keijzershof 5

Vergelijkbare woningen in Handel

Veelgestelde vragen over Johannes Keijzershof 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Keijzershof 5?

De prijsindicatie voor Johannes Keijzershof 5 ligt rond €360.000 tot €410.000. De gemiddelde woningwaarde in Handel is €360.000. Dat komt neer op circa €3.396 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Keijzershof 5 zich tot de wijk Handel?

Johannes Keijzershof 5 is een eengezinswoning, hoekwoning van 106 m² in de wijk Handel. De buurt telt 614 woningen. Daarvan is 64% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.188 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Keijzershof 5?

Johannes Keijzershof 5 is een eengezinswoning, hoekwoning in Handel, gebouwd in 2014 (12 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Johannes Keijzershof 5 vergeleken met de buurt?

Johannes Keijzershof 5 heeft 106 m² woonoppervlakte en 398 m³ inhoud. Het perceel is 117 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Handel ligt de gemiddelde woningwaarde op €360.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Keijzershof 5 en wat betekent dat?

Johannes Keijzershof 5 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 14.88 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Keijzershof 5?

Johannes Keijzershof 5 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 41 m².

Hoe is de woningmarkt in Handel?

De wijk Handel in Handel (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.380 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €360.000, 64% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Handel?

Vanuit Johannes Keijzershof 5 in Handel bereik je: supermarkt op 3.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 15.2 km, snelwegoprit op 1.6 km.