Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Nieuwebildtzijl F 30 Hallum

Nieuwebildtzijl F 30, 9074 PA Hallum

43 m² Bouwjaar 1900 2 kamers 1 slaapkamers Label G

Nieuwebildtzijl F 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hallum, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 43 m², een perceel van 1680 m² en 2 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €364.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
43 m²
Perceeloppervlakte
1680 m²
Inhoud
230 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€225.000 tot €275.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, buiten bebouwde kom, landelijk gelegen, open ligging en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Nieuwebildtzijl F 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Nieuwebildtzijl F 30

Basisschool

1.9 km
Dagelijks

Supermarkt

2.2 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

15.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

10.8 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.8 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

3.7 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

14.5 km

Buurtinformatie in Hallum

370 Inwoners
150 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
154 Woningvoorraad
€364.000 Gem. woningwaarde Verspreide huizen Hallum
79% Koopwoningen
13 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Nieuwebildtzijl F 30

Vergelijkbare woningen in Hallum

Veelgestelde vragen over Nieuwebildtzijl F 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Nieuwebildtzijl F 30?

De prijsindicatie voor Nieuwebildtzijl F 30 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Verspreide huizen Hallum is €364.000. Dat komt neer op circa €8.465 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Nieuwebildtzijl F 30 zich tot de wijk Verspreide huizen Hallum?

Nieuwebildtzijl F 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 43 m² in de wijk Verspreide huizen Hallum. De buurt telt 154 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 13 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Nieuwebildtzijl F 30?

Nieuwebildtzijl F 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Verspreide huizen Hallum, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Nieuwebildtzijl F 30 vergeleken met de buurt?

Nieuwebildtzijl F 30 heeft 43 m² woonoppervlakte en 230 m³ inhoud. Het perceel is 1680 m². Met 2 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Verspreide huizen Hallum ligt de gemiddelde woningwaarde op €364.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Nieuwebildtzijl F 30 en wat betekent dat?

Nieuwebildtzijl F 30 heeft energielabel G. Geldig tot 2030-11-04. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Nieuwebildtzijl F 30?

Nieuwebildtzijl F 30 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een tuin aanwezig.

Hoe is de woningmarkt in Verspreide huizen Hallum?

De wijk Verspreide huizen Hallum in Hallum (Friesland) kenmerkt zich door 370 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €364.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.