Woningdetails
- Type
- Twee-onder-een-kapwoning
- Bouwjaar
- 1984
- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 320 m²
- Inhoud
- 508 m³
- Laatst bekende transactie
- Periode 2010 tot 2014
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.
de Pas 4 is een twee-onder-een-kapwoning in Haarlo, gebouwd in 1984. De woning heeft een woonoppervlakte van 158 m² en een perceel van 320 m². Het energielabel is B.
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor de Pas 4
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.
Basisschool
0,3 kmSupermarkt
4,3 kmHuisarts
4,5 kmTreinstation
11,2 kmSnelweg oprit
0,1 kmKinderdagverblijf
0,5 kmMiddelbare school
5,2 kmApotheek
4,5 kmZiekenhuis
5,4 kmRestaurant
4,3 kmCafé
4,2 kmBibliotheek
4,5 kmBioscoop
20,8 kmde Pas 4 ligt in de buurt Haarlo in Haarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 330 inwoners en 145 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 89% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 389.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 4,3 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 4,5 km tot een huisarts.
Haarlo · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Haarlo · 0.2 km afstand
Bekijk woning
Haarlo · 0.1 km afstand
Bekijk woning
Haarlo · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Haarlo · 0.3 km afstand
Bekijk woning
Haarlo · 0.0 km afstand
Bekijk woning
Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Haarlo €389.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragende Pas 4 is een twee-onder-een-kapwoning van 158 m² in de CBS-buurt Haarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 145 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.322 inwoners per km².
de Pas 4 is een twee-onder-een-kapwoning in Haarlo, gebouwd in 1984 (42 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
de Pas 4 heeft 158 m² woonoppervlakte en 508 m³ inhoud. Het perceel is 320 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Haarlo €389.000.
de Pas 4 heeft energielabel B. Geldig tot 2036-01-27. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.23 kg/jaar.
Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Haarlo in Haarlo (Gelderland) 330 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €389.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Haarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,3 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 4,5 km tot een huisarts, 11,2 km tot een treinstation, 0,1 km tot een snelwegoprit.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Haarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,4 km tot een ziekenhuis, 4,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 5,2 km tot een middelbare school.
CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Haarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,3 km tot een restaurant, 4,2 km tot een café.
de Pas 4 is verkocht in de periode 2010 tot 2014. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Haarlo €389.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.
Rapport aanvragenEen woningrapport voor de Pas 4 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Haarlo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1984, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragenJouw woning
Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.
Niet elke makelaar in Haarlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.