Straatbeeld van de Pas 34 in Haarlo

de Pas 34, 7273 RG Haarlo

146 m² Bouwjaar 1988 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

de Pas 34 is een twee-onder-een-kapwoning in Haarlo, gebouwd in 1988. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m² en een perceel van 211 m². Het energielabel is C.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwjaar
1988
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
211 m²
Inhoud
486 m³
Laatst bekende transactie
Periode 2016 tot 2019

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor de Pas 34

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel de Pas 34

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Haarlo

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,3 km
Dagelijks

Supermarkt

4,3 km
Gezondheid

Huisarts

4,5 km
Vervoer

Treinstation

11,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,2 km
Gezondheid

Apotheek

4,5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,4 km
Horeca

Restaurant

4,3 km
Horeca

Café

4,2 km
Cultuur

Bibliotheek

4,5 km
Cultuur

Bioscoop

20,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Haarlo

de Pas 34 ligt in de buurt Haarlo in Haarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 330 inwoners en 145 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 89% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 389.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 4,3 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool en 4,5 km tot een huisarts.

330 Inwoners
155 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
145 Woningvoorraad
€389.000 Gem. WOZ-waarde Haarlo
89% Koopwoningen
2.322 Inwoners per km²

Locatie van de Pas 34

Vergelijkbare woningen in Haarlo

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Haarlo. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over de Pas 34

Wat is de geschatte woningwaarde van de Pas 34?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Haarlo €389.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt de Pas 34 zich tot de CBS-buurt Haarlo?

de Pas 34 is een twee-onder-een-kapwoning van 146 m² in de CBS-buurt Haarlo. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 145 woningen. Daarvan is 89% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 2.322 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op de Pas 34?

de Pas 34 is een twee-onder-een-kapwoning in Haarlo, gebouwd in 1988 (38 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is de Pas 34 vergeleken met de buurt?

de Pas 34 heeft 146 m² woonoppervlakte en 486 m³ inhoud. Het perceel is 211 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Haarlo €389.000.

Wat is het energielabel van de Pas 34 en wat betekent dat?

de Pas 34 heeft energielabel C. Geldig tot 2026-11-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0.00 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Haarlo?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Haarlo in Haarlo (Gelderland) 330 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €389.000, 89% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Haarlo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Haarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,3 km tot een supermarkt, 0,3 km tot een basisschool, 4,5 km tot een huisarts, 11,2 km tot een treinstation, 0,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Haarlo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Haarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,4 km tot een ziekenhuis, 4,5 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 5,2 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Haarlo?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Haarlo in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 4,3 km tot een restaurant, 4,2 km tot een café.

Wat is de verkoopgeschiedenis van de Pas 34?

de Pas 34 is verkocht in de periode 2016 tot 2019. Ter vergelijking: volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Haarlo €389.000. Een woningrapport onderbouwt de schatting met zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor de Pas 34?

Een woningrapport voor de Pas 34 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Haarlo. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1988, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Haarlo presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars