Eengezinswoning, tussenwoning William Boothstraat 223 Haarlem

William Boothstraat 223, 2037 SH Haarlem

142 m² Bouwjaar 1970 7 kamers 6 slaapkamers Label B

William Boothstraat 223 is een eengezinswoning, tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1970. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 145 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €279.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1970
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
145 m²
Inhoud
503 m³
Kamers
7
Slaapkamers
6
Indicatie vraagprijs
€435.000 tot €485.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor William Boothstraat 223

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel William Boothstraat 223

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
112.71 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.37 kg/m²

Tuin
Ja (63.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.2 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1 km
Cultuur

Bioscoop

0.8 km

Buurtinformatie in Haarlem

1925 Inwoners
950 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
949 Woningvoorraad
€279.000 Gem. woningwaarde Archimedesbuurt
24% Koopwoningen
12.083 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van William Boothstraat 223

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over William Boothstraat 223

Wat is de geschatte woningwaarde van William Boothstraat 223?

De prijsindicatie voor William Boothstraat 223 ligt rond €435.000 tot €485.000. De gemiddelde woningwaarde in Archimedesbuurt is €279.000. Dat komt neer op circa €1.965 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt William Boothstraat 223 zich tot de wijk Archimedesbuurt?

William Boothstraat 223 is een eengezinswoning, tussenwoning van 142 m² in de wijk Archimedesbuurt. De buurt telt 949 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 12.083 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op William Boothstraat 223?

William Boothstraat 223 is een eengezinswoning, tussenwoning in Archimedesbuurt, gebouwd in 1970 (56 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is William Boothstraat 223 vergeleken met de buurt?

William Boothstraat 223 heeft 142 m² woonoppervlakte en 503 m³ inhoud. Het perceel is 145 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Archimedesbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €279.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van William Boothstraat 223 en wat betekent dat?

William Boothstraat 223 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-05-24. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.37 kg/jaar.

Hoe is de indeling van William Boothstraat 223?

William Boothstraat 223 heeft 7 kamers waarvan 6 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Archimedesbuurt?

De wijk Archimedesbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.925 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €279.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Archimedesbuurt?