Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1995
- Woonoppervlakte
- 240 m²
- Perceeloppervlakte
- 584 m²
Park Oosterspaarn 12 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1995. De woning heeft een woonoppervlakte van 240 m² en een perceel van 584 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €406.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Park Oosterspaarn 12
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.7 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.6 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
2.9 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.8 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
2.7 kmRestaurant
1.2 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
1.4 kmBioscoop
1.8 kmDe prijsindicatie voor Park Oosterspaarn 12 ligt rond €740.000 tot €840.000. De gemiddelde woningwaarde in Hondsbos-Dever is €406.000. Dat komt neer op circa €1.692 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPark Oosterspaarn 12 is een woonhuis van 240 m² in de wijk Hondsbos-Dever. De buurt telt 744 woningen. Daarvan is 24% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.771 inwoners per km².
Park Oosterspaarn 12 is een woonhuis in Hondsbos-Dever, gebouwd in 1995 (31 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Park Oosterspaarn 12 heeft 240 m² woonoppervlakte. Het perceel is 584 m². In Hondsbos-Dever ligt de gemiddelde woningwaarde op €406.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Hondsbos-Dever in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €406.000, 24% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Park Oosterspaarn 12 in Hondsbos-Dever bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Park Oosterspaarn 12: ziekenhuis op 2.7 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.8 km.
Recreatie nabij Hondsbos-Dever: restaurant (1.2 km), cafe (1.4 km).
De prijsindicatie ligt rond €740.000 tot €840.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Hondsbos-Dever is €406.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.