Portiekflat (appartement) Waddenstraat 711 Haarlem

Waddenstraat 711, 2036 LV Haarlem

57 m² Bouwjaar 1973 2 kamers 1 slaapkamers Label B

Waddenstraat 711 is een portiekflat (appartement) in Haarlem, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 57 m² en 2 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €246.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1973
Woonoppervlakte
57 m²
Inhoud
184 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€240.000 tot €290.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Waddenstraat 711

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waddenstraat 711

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
86.7 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.54 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.49 kg/m²

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.3 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.2 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.8 km
Gezondheid

Apotheek

0.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.4 km

Buurtinformatie in Haarlem

1770 Inwoners
865 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
841 Woningvoorraad
€246.000 Gem. woningwaarde Waddenbuurt
34% Koopwoningen
11.336 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waddenstraat 711

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Waddenstraat 711

Wat is de geschatte woningwaarde van Waddenstraat 711?

De prijsindicatie voor Waddenstraat 711 ligt rond €240.000 tot €290.000. De gemiddelde woningwaarde in Waddenbuurt is €246.000. Dat komt neer op circa €4.316 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waddenstraat 711 zich tot de wijk Waddenbuurt?

Waddenstraat 711 is een portiekflat (appartement) van 57 m² in de wijk Waddenbuurt. De buurt telt 841 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 11.336 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waddenstraat 711?

Waddenstraat 711 is een portiekflat (appartement) in Waddenbuurt, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Waddenstraat 711 vergeleken met de buurt?

Waddenstraat 711 heeft 57 m² woonoppervlakte en 184 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Waddenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €246.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waddenstraat 711 en wat betekent dat?

Waddenstraat 711 heeft energielabel B. Geldig tot 2032-10-25. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waddenstraat 711?

Waddenstraat 711 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Waddenbuurt?

De wijk Waddenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.770 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €246.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waddenbuurt?

Vanuit Waddenstraat 711 in Waddenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.3 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 2.6 km.