Eengezinswoning, eindwoning Beveland 44 Haarlem

Beveland 44, 2036 GN Haarlem

130 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Beveland 44 is een eengezinswoning, eindwoning in Haarlem, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 130 m², een perceel van 201 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
130 m²
Perceeloppervlakte
201 m²
Inhoud
468 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€470.000 tot €570.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Beveland 44

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beveland 44

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
138.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
202.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
37.02 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (44.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Haarlem

1265 Inwoners
545 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
541 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Saeftinge-Nemelaar
65% Koopwoningen
8.994 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Beveland 44

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Beveland 44

Wat is de geschatte woningwaarde van Beveland 44?

De prijsindicatie voor Beveland 44 ligt rond €470.000 tot €570.000. De gemiddelde woningwaarde in Saeftinge-Nemelaar is €446.000. Dat komt neer op circa €3.431 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beveland 44 zich tot de wijk Saeftinge-Nemelaar?

Beveland 44 is een eengezinswoning, eindwoning van 130 m² in de wijk Saeftinge-Nemelaar. De buurt telt 541 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.994 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beveland 44?

Beveland 44 is een eengezinswoning, eindwoning in Saeftinge-Nemelaar, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Beveland 44 vergeleken met de buurt?

Beveland 44 heeft 130 m² woonoppervlakte en 468 m³ inhoud. Het perceel is 201 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Saeftinge-Nemelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Beveland 44 en wat betekent dat?

Beveland 44 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-01-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.02 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Beveland 44?

Beveland 44 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Saeftinge-Nemelaar?

De wijk Saeftinge-Nemelaar in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Saeftinge-Nemelaar?

Vanuit Beveland 44 in Saeftinge-Nemelaar bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3.1 km.