Tussenwoning Vogelwaarde 123 Haarlem

Vogelwaarde 123, 2036 GJ Haarlem

166 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Vogelwaarde 123 is een tussenwoning in Haarlem, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m², een perceel van 170 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €446.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
166 m²
Perceeloppervlakte
170 m²
Inhoud
563 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€640.000 tot €740.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Vogelwaarde 123

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vogelwaarde 123

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.04 kWh/m²
Primaire fossiele energie
168.08 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.42 kg/m²

Tuin
Ja (44.0 m²)

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Haarlem

1265 Inwoners
545 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
541 Woningvoorraad
€446.000 Gem. woningwaarde Saeftinge-Nemelaar
65% Koopwoningen
8.994 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vogelwaarde 123

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Vogelwaarde 123

Wat is de geschatte woningwaarde van Vogelwaarde 123?

De prijsindicatie voor Vogelwaarde 123 ligt rond €640.000 tot €740.000. De gemiddelde woningwaarde in Saeftinge-Nemelaar is €446.000. Dat komt neer op circa €2.687 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vogelwaarde 123 zich tot de wijk Saeftinge-Nemelaar?

Vogelwaarde 123 is een tussenwoning van 166 m² in de wijk Saeftinge-Nemelaar. De buurt telt 541 woningen. Daarvan is 65% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.994 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vogelwaarde 123?

Vogelwaarde 123 is een tussenwoning in Saeftinge-Nemelaar, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vogelwaarde 123 vergeleken met de buurt?

Vogelwaarde 123 heeft 166 m² woonoppervlakte en 563 m³ inhoud. Het perceel is 170 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 33 m² per kamer. In Saeftinge-Nemelaar ligt de gemiddelde woningwaarde op €446.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vogelwaarde 123 en wat betekent dat?

Vogelwaarde 123 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-12-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.42 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vogelwaarde 123?

Vogelwaarde 123 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 44 m².

Hoe is de woningmarkt in Saeftinge-Nemelaar?

De wijk Saeftinge-Nemelaar in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.265 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €446.000, 65% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Saeftinge-Nemelaar?

Vanuit Vogelwaarde 123 in Saeftinge-Nemelaar bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 3.1 km.