Woningdetails
- Type
- Portiekwoning
- Bouwvorm
- Nieuwbouw
- Bouwjaar
- 2023
- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Inhoud
- 189 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €15.000
Amerikaweg 96 is een portiekwoning in Haarlem, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Amerikaweg 96
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 km3-kamerappartement met een woonoppervlakte van 72 m2, volledig ingerichte moderne witte keuken met inbouwapparatuur en betegelde badkamer met douche,…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Amerikaweg 96 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Romolenpolder-oost is €452.000. Dat komt neer op circa €6.366 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAmerikaweg 96 is een portiekwoning van 71 m² in de wijk Romolenpolder-oost. De buurt telt 497 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.826 inwoners per km².
Amerikaweg 96 is een portiekwoning in Romolenpolder-oost, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Amerikaweg 96 heeft 71 m² woonoppervlakte en 189 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Romolenpolder-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Amerikaweg 96 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 6.18 kg/jaar.
Amerikaweg 96 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Romolenpolder-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Amerikaweg 96 in Romolenpolder-oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Amerikaweg 96: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.