Portiekwoning Amerikaweg 176 Haarlem

Amerikaweg 176, 2035 RA Haarlem

93 m² Bouwjaar 2023 3 kamers 2 slaapkamers Label A+++

Amerikaweg 176 is een portiekwoning in Haarlem, gebouwd in 2023. De woning heeft een woonoppervlakte van 93 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2023
Woonoppervlakte
93 m²
Inhoud
245 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000
Ligging
Aan rustige weg

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Amerikaweg 176

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Amerikaweg 176

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
48.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
22.67 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
65.6%
CO₂-emissie
5.31 kg/m²

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1070 Inwoners
500 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
497 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Romolenpolder-oost
28% Koopwoningen
2.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Amerikaweg 176

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Amerikaweg 176

Wat is de geschatte woningwaarde van Amerikaweg 176?

De prijsindicatie voor Amerikaweg 176 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Romolenpolder-oost is €452.000. Dat komt neer op circa €4.860 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Amerikaweg 176 zich tot de wijk Romolenpolder-oost?

Amerikaweg 176 is een portiekwoning van 93 m² in de wijk Romolenpolder-oost. De buurt telt 497 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Amerikaweg 176?

Amerikaweg 176 is een portiekwoning in Romolenpolder-oost, gebouwd in 2023 (3 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Amerikaweg 176 vergeleken met de buurt?

Amerikaweg 176 heeft 93 m² woonoppervlakte en 245 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Romolenpolder-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Amerikaweg 176 en wat betekent dat?

Amerikaweg 176 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2033-04-03. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 5.31 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Amerikaweg 176?

Amerikaweg 176 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Romolenpolder-oost?

De wijk Romolenpolder-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Romolenpolder-oost?

Vanuit Amerikaweg 176 in Romolenpolder-oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.