Galerijflat Lange Vijfmatlaan 82 Haarlem

Lange Vijfmatlaan 82, 2035 LG Haarlem

80 m² Bouwjaar 2013 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Lange Vijfmatlaan 82 is een galerijflat in Haarlem, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 80 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2013
Woonoppervlakte
80 m²
Inhoud
220 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Laatst bekende transactie
Periode 2014 tot 2018

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Lange Vijfmatlaan 82

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Lange Vijfmatlaan 82

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

0.9 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Haarlem

1070 Inwoners
500 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
497 Woningvoorraad
€452.000 Gem. woningwaarde Romolenpolder-oost
28% Koopwoningen
2.826 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Lange Vijfmatlaan 82

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Lange Vijfmatlaan 82

Wat is de geschatte woningwaarde van Lange Vijfmatlaan 82?

De prijsindicatie voor Lange Vijfmatlaan 82 ligt rond €225.000 tot €275.000. De gemiddelde woningwaarde in Romolenpolder-oost is €452.000. Dat komt neer op circa €5.650 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Lange Vijfmatlaan 82 zich tot de wijk Romolenpolder-oost?

Lange Vijfmatlaan 82 is een galerijflat van 80 m² in de wijk Romolenpolder-oost. De buurt telt 497 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.826 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Lange Vijfmatlaan 82?

Lange Vijfmatlaan 82 is een galerijflat in Romolenpolder-oost, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Lange Vijfmatlaan 82 vergeleken met de buurt?

Lange Vijfmatlaan 82 heeft 80 m² woonoppervlakte en 220 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Romolenpolder-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Lange Vijfmatlaan 82 en wat betekent dat?

Lange Vijfmatlaan 82 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Lange Vijfmatlaan 82?

Lange Vijfmatlaan 82 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Romolenpolder-oost?

De wijk Romolenpolder-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Romolenpolder-oost?

Vanuit Lange Vijfmatlaan 82 in Romolenpolder-oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.