Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2013
- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Inhoud
- 200 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €0 tot €10.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2020 tot 2023
Lange Vijfmatlaan 108 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 2013. De woning heeft een woonoppervlakte van 84 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €452.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lange Vijfmatlaan 108
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
3.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
0.7 kmApotheek
0.6 kmZiekenhuis
0.9 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.3 kmBibliotheek
1.3 kmBioscoop
1.7 km**EXPATS ONLY****VIEWING REQUESTS THRU EMAIL ONLY**This spacious and bright three-room apartment is located on the fourth (US counting) and topfloor…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Lange Vijfmatlaan 108 ligt rond €0 tot €10.000. De gemiddelde woningwaarde in Romolenpolder-oost is €452.000. Dat komt neer op circa €5.381 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLange Vijfmatlaan 108 is een appartement van 84 m² in de wijk Romolenpolder-oost. De buurt telt 497 woningen. Daarvan is 28% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.826 inwoners per km².
Lange Vijfmatlaan 108 is een appartement in Romolenpolder-oost, gebouwd in 2013 (13 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Lange Vijfmatlaan 108 heeft 84 m² woonoppervlakte en 200 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Romolenpolder-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €452.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Lange Vijfmatlaan 108 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-07-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Lange Vijfmatlaan 108 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers.
De wijk Romolenpolder-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 1.070 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €452.000, 28% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Lange Vijfmatlaan 108 in Romolenpolder-oost bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lange Vijfmatlaan 108: ziekenhuis op 0.9 km, apotheek op 0.6 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 0.7 km.