Streetview Professor Pelstraat 29 Haarlem

Professor Pelstraat 29, 2035 CP Haarlem

90 m² Bouwjaar 1964 5 kamers 4 slaapkamers Label G

Professor Pelstraat 29 is een woonhuis in Haarlem, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 90 m², een perceel van 128 m² en 5 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €335.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
90 m²
Perceeloppervlakte
128 m²
Inhoud
349 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Professor Pelstraat 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Professor Pelstraat 29

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.2 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.4 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1 km

Buurtinformatie in Haarlem

2695 Inwoners
1200 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
1138 Woningvoorraad
€335.000 Gem. woningwaarde Geneesherenbuurt
47% Koopwoningen
8.539 Inwoners per km²

Locatie van Professor Pelstraat 29

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Professor Pelstraat 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Professor Pelstraat 29?

De prijsindicatie voor Professor Pelstraat 29 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Geneesherenbuurt is €335.000. Dat komt neer op circa €3.722 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Professor Pelstraat 29 zich tot de wijk Geneesherenbuurt?

Professor Pelstraat 29 is een woonhuis van 90 m² in de wijk Geneesherenbuurt. De buurt telt 1.138 woningen. Daarvan is 47% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 8.539 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Professor Pelstraat 29?

Professor Pelstraat 29 is een woonhuis in Geneesherenbuurt, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Professor Pelstraat 29 vergeleken met de buurt?

Professor Pelstraat 29 heeft 90 m² woonoppervlakte en 349 m³ inhoud. Het perceel is 128 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Geneesherenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €335.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Professor Pelstraat 29 en wat betekent dat?

Professor Pelstraat 29 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-12-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Professor Pelstraat 29?

Professor Pelstraat 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Geneesherenbuurt?

De wijk Geneesherenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.695 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €335.000, 47% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Geneesherenbuurt?