Portiekflat Madridplantsoen 85 Haarlem

Madridplantsoen 85, 2034 VP Haarlem

67 m² Bouwjaar 1980 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Madridplantsoen 85 is een portiekflat in Haarlem, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 67 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
67 m²
Inhoud
219 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€300.000 tot €350.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
in_residential_district, open_position, unobstructed_view

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Madridplantsoen 85

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Madridplantsoen 85

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.6 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

1.2 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

2200 Inwoners
1160 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1148 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Stedenbuurt-oost
26% Koopwoningen
10.067 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Madridplantsoen 85

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Madridplantsoen 85

Wat is de geschatte woningwaarde van Madridplantsoen 85?

De prijsindicatie voor Madridplantsoen 85 ligt rond €300.000 tot €350.000. De gemiddelde woningwaarde in Stedenbuurt-oost is €299.000. Dat komt neer op circa €4.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Madridplantsoen 85 zich tot de wijk Stedenbuurt-oost?

Madridplantsoen 85 is een portiekflat van 67 m² in de wijk Stedenbuurt-oost. De buurt telt 1.148 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.067 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Madridplantsoen 85?

Madridplantsoen 85 is een portiekflat in Stedenbuurt-oost, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Madridplantsoen 85 vergeleken met de buurt?

Madridplantsoen 85 heeft 67 m² woonoppervlakte en 219 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Stedenbuurt-oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Madridplantsoen 85 en wat betekent dat?

Madridplantsoen 85 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Madridplantsoen 85?

Madridplantsoen 85 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Stedenbuurt-oost?

De wijk Stedenbuurt-oost in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.200 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stedenbuurt-oost?

Vanuit Madridplantsoen 85 in Stedenbuurt-oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.9 km, snelwegoprit op 1.8 km.