Woningdetails
- Type
- appartement
- Bouwjaar
- 1961
- Woonoppervlakte
- 33 m²
Nederlandlaan 22 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 33 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Nederlandlaan 22
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.5 kmHuisarts
0.8 kmTreinstation
3.8 kmSnelweg oprit
1.4 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
0.7 kmZiekenhuis
1.1 kmRestaurant
0.7 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
1.7 kmBioscoop
2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €296.000. Dat komt neer op circa €8.970 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNederlandlaan 22 is een appartement van 33 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 1.226 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.060 inwoners per km².
Nederlandlaan 22 is een appartement in Kruidenbuurt, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Nederlandlaan 22 heeft 33 m² woonoppervlakte. In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Nederlandlaan 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2027-11-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 2108.06 kg/jaar.
De wijk Kruidenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.
Vanuit Nederlandlaan 22 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Nederlandlaan 22: ziekenhuis op 1.1 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Kruidenbuurt: restaurant (0.7 km), cafe (1.5 km).