Streetview Marjoleinpad 60 Haarlem

Marjoleinpad 60, 2034 ME Haarlem

152 m² Bouwjaar 1989 7 kamers 5 slaapkamers Label A

Marjoleinpad 60 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1989
Woonoppervlakte
152 m²
Inhoud
497 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Marjoleinpad 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Marjoleinpad 60

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
95.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
149.56 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.89 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Haarlem

2205 Inwoners
1265 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1226 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
31% Koopwoningen
9.060 Inwoners per km²

Locatie van Marjoleinpad 60

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Marjoleinpad 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Marjoleinpad 60?

De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €296.000. Dat komt neer op circa €1.947 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Marjoleinpad 60 zich tot de wijk Kruidenbuurt?

Marjoleinpad 60 is een appartement van 152 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 1.226 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.060 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Marjoleinpad 60?

Marjoleinpad 60 is een appartement in Kruidenbuurt, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Marjoleinpad 60 vergeleken met de buurt?

Marjoleinpad 60 heeft 152 m² woonoppervlakte en 497 m³ inhoud. Met 7 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Marjoleinpad 60 en wat betekent dat?

Marjoleinpad 60 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-02-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.89 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Marjoleinpad 60?

Marjoleinpad 60 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt?

De wijk Kruidenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Vanuit Marjoleinpad 60 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.