Streetview Drielandenhoek 11 Haarlem

Drielandenhoek 11, 2034 LT Haarlem

46 m² Bouwjaar 1987 Label C

Drielandenhoek 11 is een appartement in Haarlem, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 46 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €305.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
46 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Drielandenhoek 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Drielandenhoek 11

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
105 kWh/m²
Primaire fossiele energie
198.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
9.3%
CO₂-emissie
37.35 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Haarlem

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.5 km
Gezondheid

Apotheek

0.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.3 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Haarlem

2210 Inwoners
1115 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1120 Woningvoorraad
€305.000 Gem. woningwaarde Landenbuurt
50% Koopwoningen
10.628 Inwoners per km²

Locatie van Drielandenhoek 11

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Drielandenhoek 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Drielandenhoek 11?

De gemiddelde woningwaarde in Landenbuurt is €305.000. Dat komt neer op circa €6.630 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Drielandenhoek 11 zich tot de wijk Landenbuurt?

Drielandenhoek 11 is een appartement van 46 m² in de wijk Landenbuurt. De buurt telt 1.120 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 10.628 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Drielandenhoek 11?

Drielandenhoek 11 is een appartement in Landenbuurt, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Drielandenhoek 11 vergeleken met de buurt?

Drielandenhoek 11 heeft 46 m² woonoppervlakte. In Landenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €305.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Drielandenhoek 11 en wat betekent dat?

Drielandenhoek 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2033-09-19. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 37.35 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Landenbuurt?

De wijk Landenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.210 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €305.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Landenbuurt?

Vanuit Drielandenhoek 11 in Landenbuurt bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 1.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Landenbuurt?

Zorg en onderwijs in de buurt van Drielandenhoek 11: ziekenhuis op 1.3 km, apotheek op 0.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.5 km.