Portiekflat (appartement) Schotlandstraat 262 Haarlem

Schotlandstraat 262, 2034 LJ Haarlem

81 m² Bouwjaar 1960 4 kamers 3 slaapkamers Label C

Schotlandstraat 262 is een portiekflat (appartement) in Haarlem, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 81 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
81 m²
Inhoud
270 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2020 tot 2023
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Schotlandstraat 262

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schotlandstraat 262

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
112.73 kWh/m²
Primaire fossiele energie
199.86 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.66 kg/m²

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

3.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.7 km
Cultuur

Bioscoop

2 km

Buurtinformatie in Haarlem

2205 Inwoners
1265 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1226 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Kruidenbuurt
31% Koopwoningen
9.060 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schotlandstraat 262

Vergelijkbare woningen in Haarlem

Veelgestelde vragen over Schotlandstraat 262

Wat is de geschatte woningwaarde van Schotlandstraat 262?

De prijsindicatie voor Schotlandstraat 262 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Kruidenbuurt is €296.000. Dat komt neer op circa €3.654 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schotlandstraat 262 zich tot de wijk Kruidenbuurt?

Schotlandstraat 262 is een portiekflat (appartement) van 81 m² in de wijk Kruidenbuurt. De buurt telt 1.226 woningen. Daarvan is 31% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 9.060 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schotlandstraat 262?

Schotlandstraat 262 is een portiekflat (appartement) in Kruidenbuurt, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Schotlandstraat 262 vergeleken met de buurt?

Schotlandstraat 262 heeft 81 m² woonoppervlakte en 270 m³ inhoud. Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Kruidenbuurt ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schotlandstraat 262 en wat betekent dat?

Schotlandstraat 262 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-26. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schotlandstraat 262?

Schotlandstraat 262 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Kruidenbuurt?

De wijk Kruidenbuurt in Haarlem (Noord-Holland) kenmerkt zich door 2.205 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 31% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Kruidenbuurt?

Vanuit Schotlandstraat 262 in Kruidenbuurt bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 3.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.